Blog


Witaj,

Cieszę się, że do mnie zajrzałaś/ zajrzałeś:-) Mam nadzieję, że moje przepisy przypadną Ci do gustu i będą cieszyły podniebienia. 

Uważam, że jedzenie ma przede wszystkim smakować. Nawet jeśli nie korzysta się z tradycyjnych składników. Poza tym ma być urozmaicone, bo nuda w kuchni to nuda...:-)

Zamieszczam wyłącznie przepisy, które sama wykonałam i sprawdziłam lub stworzyłam czy zmodyfikowałam. Chociaż wydaje się to oczywiste to jednak często zdarza się, że na blogu widuje się piękne zdjęcia i kompletnie bezsensowne przepisy. 

Spędziłam kilka miesięcy nad poszukiwaniami i testami różnych przepisów bezglutenowych, szczególnie wypieków. Bezglutenowe wypieki są bardzo specyficzne i właściwie trzeba się od nowa nauczyć technologii przygotowywania żywności. 
Dlatego jak już opanowałam, chociaż trochę, podstawy postanowiłam podzielić się moimi "wykonami" z szerszym gronem odbiorców - mam nadzieję, że ułatwią one życie wielu bezglutenowcom... a i przy okazji uczynią je smaczniejszym i znioślejszym:-)

Zamieszczam sporo tradycyjnych przepisów w tradycyjnej formie lub lekko unowocześnionych. Generalnie hołduję tradycyjnej kuchni ale nie unikam nowych składników i przepisów. Wiele z przepisów to wersje glutenowe zaadaptowane na wersje bezglutenowe.

Zapraszam do czytania, komentowania i sprawdzania moich przepisów:-)
Chętnie też zapoznam się z uwagami i sugestiami co do ich wykonania oraz z efektami końcowymi.
Jeśli dostrzeżesz coś co mogę poprawić to proszę o info, żebym mogła doskonalić moją pisaninę:-)

Czasami, niestety, przegapiam jakiś szczegół za co z góry przepraszam.

Pozdrawiam i powodzenia w kuchni:-)

Lilu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj, opiniuj, proponuj... z chęcią dowiem się co myślisz o moich kuchennych poczynaniach.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...